Mezitli Okuyor Kampanyası

Mezitli İlçesi Viranşehir 75.Yıl İlköğretim Okulu öğrencileri “Mezitli Okuyor” kampanyası kapsamında kuruluşumuzda kalan yaşlılara kitap okudular. Değişik katlarda fon müziği eşliğinde okunan kitaplar ilgiyle izlendi. Özenle seçilen kitaplar ve konular dikkatle dinlendi. Öğrencilerimiz bağlama, org ve flüt gibi müzik aletlerini kullanmada becerilerini de sergilediler. Yaşlılarımız ve öğrenciler karşılıklı olarak çok mutlu oldular. Yaşlılarımıza bu hizmetin verilmesine katkı sağlayan başta Kaymakamımız Sayın Kamil KICIROĞLU olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, 75. Yıl Viranşehir İlköğretim Okulu yönetici ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.
Kitap okuma sevgisinin, yaşlı sevgisi ile birleştirmesi ve müzikle desteklenmesi fikrini geliştirenleri kutluyoruz.  Projenin devamını bekliyoruz.

Yaşlılar Okuma

Yorumlar

“Mezitli Okuyor Kampanyası” için 2 cevap

  1. zahide soysal avatarı
    zahide soysal

    sayenizde gelecegim,yaşlılığım konusunda endişeli değilim..iyiki varsınız..hizmetin vede başararınızın devamını diliyorum..

  2. zahide soysal avatarı
    zahide soysal

    sayenizde yaşlanmaktan korkmuyor geleceğimin ğüvencede olduğunu düşünüyorum..iyiki varsınız..hizmetinizin ve başarılarınızın devamını diliyorum