2.Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

Mersin İli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan özel huzurevi ve yaşlı merkezlerinin gerek kendi aralarında gerekse Müdürlüğümüzle işbirliği ve eşgüdüm içerisinde çalışmaları, hizmete yönelik uygulamalarda standardın sağlanması ve kalitenin arttırılması amacıyla yapılmakta olan koordinasyon toplantısının 2.si 16.12.2011 Tarihinde KURULUŞUMUZDA yapıldı.
İl Müdürümüz Sayın Selahattin BULUT başkanlığında yapılan toplantı bir aile ortamı havasında ve çok verimli geçti. Kuruluş sahipleri ve yöneticileri sorunlarını gayet samimi bir ortamda ifade etme imkanı buldular. İlk toplantıda yapılan görüşmelerin ardında sürekliliği sağlamak ve bu sektörü daha iyi ve verimli bir düzeye çıkarma gayretinde olan İl Müdürümüzün çabaları hepimizi memnun etti.
İl Müdürümüzün liderliğinde Mersin İlinde yaşlı bakım hizmetlerinin daha profesyonel bir düzeye çıkacağına inancımız tamdır.
Müdürümüz Selahattin BULUT ile birlikte Denetçimiz Sosyal Hizmet Uzmanı Manolya KARAOĞLAN ve Mezitli Kaymakamlığı Özel Kalem Müdürü Ümmü KALE aynı zamanda kuruluşumuzda denetimlerde bulunmuşlardır.
SEVGİBAĞI olarak iyileştirme ve geliştirme çabalarına verilen desteğe teşekkür eder, verimli çalışmaların ve verilen desteğin sürmesini bekleriz.